Oprogramowanie e-sklepu – GoShop

Przed Tobą trudne zadanie! Musisz wybrać oprogramowanie do swojego sklepu internetowego. Które wybrać i na co zwrócić uwagę? Oczywiście pomożemy! Dzisiaj przedstawiamy oprogramowanie GoShop.

Funkcjonalność

Jakie funkcje oferuje oprogramowanie GoShop? O tym przeczytasz poniżej! Najważniejsze funkcje owego oprogramowania to: możliwość wyszukiwania i filtrowania asortymentu, komentowania produktów czy skontaktowania się z obsługą sklepu za pośrednictwem formularza kontaktowego. Istotna jest także możliwość dodawania nieograniczonej ilości produktów, zdjęć oraz kategorii i podkategorii, a także indywidualny projekt graficzny. Oprogramowanie GoShop umożliwia także: masową edycję produktów, mechanizmy przeszukiwania i filtrowania bazy produktów, pełny i skrócony opis produktu,
a także dodawanie słów kluczy. Inne istotne funkcje to: możliwość zarządzania dostępnością produktu, tworzenia i edytowania listy producentów z uwzględnieniem ich logo, a także promowania towarów w sklepie za pomocą boksów i działów takich jak: promocje, polecane produkty, nowości, bestsellery. Co jeszcze oferuje oprogramowanie? Otóż pozwala na dokonywanie zamówień przez klientów niezarejestrowanych (niechcących założyć konta), ewidencję płatności klientów, łączenie zamówień oraz dodawania uwag do zamówienia przez klientów.

Integracje

Oprogramowanie GOshop umożliwia integrację z takimi systemami jak: Elektroniczny Nadawca, Kurier DPD, Kurier Siódemka, Paczkomaty, kurier UPS. Ponadto warta uwagi jest integracja z systemami płatności: PayPal, PayU, Przelewy24.pl, DotPay.pl, PayByNet, Transferuj.pl, a także porównywarkami cen: Ceneo.pl, Nokaut.pl, Skąpiec.pl, Okazje.info, Kupujemy.pl, SmartBay. Ponadto oprogramowanie umożliwia integrację z serwisem aukcyjnym Allegro.pl.

Ceny

Oprogramowanie GoShop oferuje pełen zakres w jednej cenie. Licencja jest udzielana na czas nieograniczony. Płatność dokonywana jest jednorazowo w kwocie 2990 zł. Oprogramowanie oferuje pełen pakiet funkcjonalności. Ponadto nie jest pobierany abonament ani prowizja od sprzedaży.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz