Zalety oprogramowania Selly

Wśród wielu ofert firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania dla sklepów internetowych, oprogramowanie Selly to propozycja, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji wysokiej jakości produktem oraz usługami dodatkowymi oraz rzetelnością pracowników.

Selly – oprogramowanie na każdą kieszeń

Od tematu pieniędzy nie da się uciec. Szczególnie handlowcy, którzy nie mają dużego doświadczenia w branży, każdy wydatek muszą bardzo dobrze przemyśleć. Nie dziwi więc fakt, że chcieliby oni zaoszczędzić również na oprogramowaniu dla swojego biznesu. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi firma Selly, która proponuje system zarządzający witryną e-commerce opłacaną w ramach miesięcznego abonamentu. Jest to o wiele przystępniejsza forma zakupu oprogramowania niż wersja dedykowana lub pudełkowa, za które trzeba zapłacić z góry – i to niemałą sumę. Do wyboru mamy kilka planów, które różnią się liczbą i rodzajem usług dodatkowych. Należy jednak podkreślić, że już w cenie najniższego pakietu otrzymujemy pełną funkcjonalność naszego sklepu. Zaoszczędzone pieniądze możemy spożytkować na promocję naszej firmy lub działania optymalizujące naszą stronę oraz na jej pozycjonowanie. Z kolei dla dużych graczy, którzy obsługują wielu klientów i posiadają ogromny asortyment, przygotowano pakiet z możliwością indywidualnego doboru usług i dodatków, które pragniemy mieć w naszym sklepie. Jest ono przygotowane na duże obciążenie serwera, posiada wyjątkowo dużą pamięć dysku oraz wysoki limit transferu miesięcznego. Podsumowując, oprogramowanie Selly sprawdzi się zarówno dla małych, jak i dużych podmiotów gospodarczych – każdy dostanie dokładnie to, czego oczekuje.

Integracja oprogramowania Selly

Tworząc swój sklep internetowy, każdy przedsiębiorca pragnie nie tylko sprawnego działania samej witryny, lecz również możliwości połączenia z zewnętrznymi narzędziami. Możliwość porównania cen w niezależnej porównywarce, wyboru kuriera, który dostarczy zamówiony towar, a także zagwarantowanie klientom całkowicie bezpiecznego procesu płatności za zakupione produkty to absolutne minimum. Z tego powodu, kilka zdań warto poświęcić kwestii integracji oprogramowania. Selly proponuje ich ponad 60. Wśród nich znajdziemy, między innymi integrację z popularnymi mediami społecznościowymi, portalami aukcyjnymi, systemami płatnościowymi i systemami oceny sklepów czy portalami charytatywnymi.

Inne korzyści oprogramowania Selly Shop

Pierwszą przychodzącą na myśl zaletą jest szybkość uruchomienia strony po podpisaniu umowy – to zaledwie kilka godzin. Już po tym czasie możemy zaczynać zapoznawanie się z możliwościami systemu. Na pochwałę zasługuje również brak ukrytych kosztów związanych z liczbą konwersji na naszej stronie. Innymi słowy, Selly Shop nie pobiera żadnych prowizji z tytułu przeprowadzonych transakcji i zawartych umów pomiędzy kupującym a sprzedawcą. Programiści Selly Shop nieustająco pracują nad poprawą funkcjonalności ich produktu. Z tego powodu wprowadzają wiele zmian mających na celu ułatwienie robienia zakupów w Sieci oraz monitorowanie działalności e-sklepu. Najważniejsze, że klient ma możliwość robienia aktualizacji i to bez ponoszenia dodatkowych opłat. Niezwykle korzystną propozycją jest możliwość wykorzystania jednego z darmowych szablonów definiujących wygląd naszej witryny. Są one na tyle uniwersalne, że mogą być wykorzystane przez e-commerce działające w różnych branżach. To kolejny ukłon w stronę handlowców o niewielkim budżecie startowym.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz