Oprogramowanie e-sklepu – cStore

Przed Tobą trudne zadanie! Musisz wybrać oprogramowanie do swojego sklepu internetowego. Które wybrać i na co zwrócić uwagę? Oczywiście pomożemy! Dzisiaj przedstawiamy oprogramowanie cStore.

Funkcjonalność

Sklepy internetowe mają do wyboru wiele opcji oprogramowania, a wśród nich oprogramowanie cStore. Jakie ma zalety i wady? Co oferuje? Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje: podstawowe statystyki (liczba kategorii, produktów, producentów, klientów, zamówień), top 50 najpopularniejszych produktów na stronie oraz top 50 najczęściej poszukiwanych przez klientów fraz w wyszukiwarce znajdującej się na stronie sklepu, a także podgląd zapisanych produktów w koszyku. Oprogramowanie to umożliwia również zarządzanie kategoriami oraz producentami (dodawanie, usuwanie, edycję). Co jeszcze? Otóż zarządzanie produktami, czyli dodawanie nazw produktów, wybór kategorii (podstawowa lub dodatkowa) i producenta, a ponadto opis podstawowy i skrócony, zdjęcia główne i dodatkowe oraz cechy produktów, czyli parametry określające produkt (rozmiar, kolor, ustawianie cen, waga, indeks).

Ponadto oprogramowanie umożliwia zarządzanie wysyłkami, wyświetlanie cen wysyłki w szczegółach produktu, ustawienia rabatów procentowych uzależnionych od wysokości zamówienia albo indywidualnych dla klienta. Ponadto można przeglądać zamówienia z podziałem na statusy oraz archiwum zamówień.

Integracje

Oprogramowanie cStore umożliwia integrację z porównywarkami cenowymi takimi jak: Ceneo.pl, Nokaut.pl, Skapiec.pl, Okazje.info, Oferciak.pl, Totu.pl, Handelo.pl, Cenus.pl, A lejahandlowa.pl, Sklepy24.pl, Webkupiec.pl, Cenuj.pl, Radar.pl, Kreocen.pl, Kupujemy.pl, Gieldacen.pl, Ceneria.pl, Torturacen.pl, Cenkowo, 9sekund.pl, Interia.pl. Dostępna jest także integracja z serwisami płatnościowymi: PayU, DotPay, PayByNet, Przelewy24.pl, eService, PayPal, MoneyBookers, mTransfer, MultiTransfer, Sofort Banking System, eCard.pl, Transferuj.pl,

Ceny

Pełna wersja oprogramowania cStore.pl przy wynajmie na 12 miesięcy i dokonywaniu płatności z góry za miesiąc to wydatek 90 zł za miesiąc. Pełna wersja oprogramowania cStore.pl przy umowie zawartej na czas nieokreślony i dokonywaniu płatności z góry za miesiąc to wydatek 150 zł za miesiąc. Z kolei wykup licencji to jednorazowy wydatek w wysokości 1650 zł.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz