Załóż sklep z Selly Shop

Rozwój Internetu znacząco zmniejszył bariery wejścia dla handlowców. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób decyduje się na założenie biznesu w Internecie. Dzięki firmie Selly Shop prowadzenie własnego sklepu internetowego nigdy nie było prostsze.

Działalność w Sieci wiąże się z o wiele mniejszymi kosztami niż w przypadku otwierania sklepu stacjonarnego – nie wydajemy zawrotnych sum na wynajem lokalu w atrakcyjnej lokalizacji, remont i wystrój, a także na opłaty za zużycie mediów. Cały proces zarządzania wirtualnym sklepem możemy przenieść w dowolne miejsce – nawet do własnego domu i zredukować koszty prowadzenia do minimum. Do pełni szczęścia brakuje tylko niezawodnego oprogramowania – przyda się pomoc kogoś takiego jak Selly Shop.

Własny sklep internetowy – pierwsze kroki

Ze względu na niskie bariery wejścia, aby odnieść sukces w branży e-commerce należy wyróżniać się czymś na tle innych firm. Liczy się przede wszystkim pomysł na typ działalności i asortymentu, jaki chcemy sprzedawać. Unikalna oferta to niestety nie wszystko. Należy przemyśleć wybór dostawcy – kto może nam dostarczać interesujący nas towar i jakie są warunki tej współpracy. Zawsze sprawdźmy opinię na temat hurtowni, zanim podpiszemy z nią umowę – Internet jest kopalnią wiedzy na temat ich uczciwości i rzetelności. Na początku możemy zdecydować się również na tzw. dropshipping, czyli modelu współpracy logistycznej, która polega na przeniesieniu dostawy zamówionego towaru ze sklepu internetowego na dostawcę. Eliminuje to problem magazynowania produktów – sklep odbiera zamówienia i przekazuje je do odpowiedniej hurtowni.

Aby założyć swój sklep internetowy, niezbędne jest posiadanie własnej działalności gospodarczej oraz uregulowanie wszystkich aspektów prawnych. W zasadzie są one identyczne jak w przypadku otwierania tradycyjnego sklepu. Każdy prawdziwy biznesman powinien stworzyć swój biznesplan. To w nim przedstawi misję, wizję firmy, oszacuje budżet oraz przewidzi koszty, a także stworzy harmonogram działań. Wszystko jednak zda się na nic, jeżeli nie zadba on o oprogramowanie niezbędne do założenia sklepu w Sieci.

Selly – pierwszy biznes w Internecie

Selly Shop pragnie maksymalnie ułatwić młodym handlowcom prowadzenie biznesu. Z tego powodu stworzone przez firmę oprogramowanie jest kompleksowe – posiada pełen zestaw funkcji zapewniających działanie sklepu oraz jego monitorowanie. Pracownicy zadbają również o miejsce na domenie internetowej oraz bezpieczny i wydajny hosting, który jest szczególnie istotny w przypadku sklepów internetowych odwiedzanych przez tysiące użytkowników dziennie. Pamiętajmy, że e-sklep działa przez całą dobę, dlatego system musi działać bezbłędnie nawet przy dużym obciążeniu. Selly Shop zajmie się projektem graficznym strony, co pozwoli nadać jej wyjątkowego wyglądu, który zostanie zapamiętany przez użytkowników. Na każdym etapie projekt jest konsultowany z klientem, a proces wdrożenia obejmuje okres testów, sprawdzania wszystkich możliwości oraz nanoszenia poprawek. Jeżeli korzystamy z gotowych szablonów nasz sklep może rozpocząć pracę już po kilku godzinach.

To tylko kilka możliwości, które swoim klientom daje firma Selly Shop. Założenie własnego sklepu internetowego z takim oprogramowaniem stanie się naprawdę łatwe. Twoi klienci również będą zadowoleni – zauważysz to po wzroście konwersji.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz