Google Zakupy – co to takiego?

W Polsce serwisy Google’a odwiedza aż 20 milionów Internautów, którzy w polu wyszukiwarki wpisują przeróżne zapytania. To świetne miejsce dla promocji Twojego sklepu internetowego. Wykorzystaj moc, jaką mają serwisy Google’a. To doskonałe rozwiązanie jeżeli chcesz zwiększyć ilość zamówień składanych w Twoim sklepie online.

 

Atrakcyjne kmpanie produktowe

Usługa Google Zakupy od eKomercyjnie.pl polega na przygotowaniu, obsłużeniu i zoptymalizowaniu przez specjalistów kampanii Twojego e-sklepu w Google. Marketing w wyszukiwarce Google to efektywna forma promocji e-sklepu.

Co zyskasz?

Przede wszystkim Twoja oferta będzie widoczna w sekcji Zakupy Google na pierwszej stronie pokazanych wyników wyszukiwania. Owa sekcja znajduje się u góry lub po prawej stronie od wyników wyszukiwania. Ponadto nie ponosisz kosztów pierwszej przeprowadzonej kampanii. W przypadku braku zadowolenia z pierwszej kampanii po prostu nie będziesz przedłużał współpracy. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Koszty kolejnych kampanii ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb zamawiającego i rodzaju kampanii.

Efekty kampanii zależą przede wszystkim od rodzaju sprzedawanego asortymentu. Zakłada się, że najtańsza kampania promocyjna za 350 zł netto najprawdopodobniej przyniesie około 1100-1300 wartościowych przejść do Twojego e-sklepu.

Brak umowy

Nie ma wymogu podpisywania umowy, gdyż opłaty są pobierane z góry, a usługi świadczone do momentu, gdy na koncie są środki pieniężne. Gdy owe dostępne środki skończą się to także kampania ulega zakończeniu. Wtedy też dostajesz szczegółowy raport, w którym opisane są wyniki kampanii. Jeżeli jesteś zadowolony to można kontynuować współpracę
i prowadzić kolejne kampanie.

Spróbuj, a zobaczysz o ile wzrośnie sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Nie czekaj, już teraz zacznij działać. Przyszłość Twojego e-sklepu zależy wyłącznie od Ciebie. Podejmij właściwe decyzje! Współpraca się naprawdę opłaca!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz