Selly Shop, czyli biznes w Internecie

Od kilku lat możemy obserwować gwałtowny przypływ firm prowadzących sklepy internetowe. Proponują one produkty z rozmaitych branż. Każdy handlowiec może ułatwić sobie pracę wybierając oprogramowanie sklepów internetowych Selly Shop.

Wybierając oprogramowanie dla swojego sklepu internetowego, kierujemy się wieloma czynnikami: ceną, opinią innych użytkowników, reklamą i innymi pozamerytorycznymi kwestiami. Wszystko ma niebagatelne znaczenie, jednak najważniejszym czynnikiem powinny być, przede wszystkim, możliwości i funkcje, jakie gwarantuje nam konkretny pakiet oprogramowania. Co oferuje swoim klientom firma Selly Shop?

Oprogramowanie Selly – indywidualizm i uniwersalność

Selly Shop dokłada wszelkich starań, by każdy sklep internetowy mógł działać bezbłędnie i szybko – zarówno od strony klienta, jak i personelu. Dzięki przejrzyście określonym pakietom, klient dokładnie wie, co wchodzi w skład zamawianej przez niego opcji. W każdej chwili może dokupić dodatkowe usługi, które w jego typie działalności są mu potrzebne i pomogą uzyskać przewagę konkurencyjną nad innymi podmiotami. Oprogramowanie Selly to z jednej strony szereg uniwersalnych rozwiązań, które sprawdzają się w każdym e-sklepie, z drugiej strony – odpowiadanie na konkretne potrzeby każdego klienta. Poza funkcjonalnością, oprogramowanie to jest niezwykle wydajne – mieści bogatą bazę produktów, możliwości licznych integracji z zewnętrznymi systemami. Decydując się na jeden z pakietów abonamentowych możemy mieć gwarancję, że wszystkie informacje o naszej firmie i jej klientach, również te poufne, są w pełni bezpieczne.

Pakiety graficzne Selly Shop

Selly Shop oferuje swoim klientom możliwość zamówienia unikatowej i oryginalnej szaty graficznej sklepu. Użytkownicy przywiązują bardzo dużą wagę do wyglądu sklepu internetowego, który przykuwa ich uwagę i powoduje, że dłużej poruszają pozostają na naszej stronie oraz lepiej zapamiętują markę. W cenie każdego pakietu graficznego znajduje się również wersja responsywna naszej strony, czyli taka, która będzie zintegrowana z urządzeniami mobilnymi. W bazie szablonów znajdziemy również pakiet podstawowych wzorów, które możemy dowolnie personalizować – może stanowić to bazę dla naszych nowych pomysłów odnośnie layoutu strony. Poza projektem oraz wdrożeniem, Selly Shop gwarantuje bezpłatny okres testów, w czasie którego możemy zgłaszać różnego rodzaju poprawki.

Oprogramowanie Selly Shop dla małego i dużego biznesu

Selly Shop tak samo ceni każdego klienta – bez względu na jego wielkość, budżet i doświadczenie w branży e-commerce. Dla konkretnego handlowa opracowuje indywidualny pakiet, który sprosta jego aktualnym wymaganiom i możliwościom. Decydując się na oprogramowanie Selly Shop wcale nie trzeba dysponować wielkimi zasobami finansowymi. Dostęp do oprogramowania opłacamy w formie comiesięcznego abonamentu, nie zaś – jednorazowej opłaty uiszczanej „z góry”. Dzięki temu, oprogramowanie to można bez wahania polecić osobom, które dopiero uczą się, jak działa branża e-commerce. Niewielkie opłaty pozwolą rozwijać kolejne funkcjonalności naszego e-sklepu, zintegrować go z różnymi systemami płatności, sposobami dostawy produktu, obsługą księgową oraz porównywarkami cen. Na co wydasz zaoszczędzone pieniądze? To zależy tylko od Ciebie.

Dobrze działający sklep internetowy, którym można szybko zarządzać to jeden z kluczy do sukcesu w branży e-commerce. Selly Shop to współpraca, która na pewno Ci się opłaci.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz