Oprogramowanie dedykowane dla sklepu internetowego

Oprogramowanie dedykowane dla sklepu internetowego, jak sama nazwa wskazuje, jest oprogramowaniem stworzonym specjalnie dla klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań. Oprogramowanie takie jest całkowicie unikalne, wyjątkowe i w związku z tym... kosztuje niemało.

 

Oprogramowanie dedykowane – co to jest?

Oprogramowanie dedykowane jest jednym z najdroższych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Wysoka cena oprogramowania dedykowanego wynika z tego, że jest ono przygotowywane zgodnie z wytycznymi klienta, który pragnie, aby jego sklep internetowy był wyjątkowy, aby był charakterystyczny i wyróżniał się na tle konkurencji różnego rodzaju funkcjami oraz efektami. Z racji wysokiej ceny oprogramowania, jest ono dostępne wyłącznie dla tych klientów, którzy posiadają duży budżet i nie boją się inwestować w innowacyjne rozwiązania.

 

Plusy i minusy oprogramowania dedykowanego

Zdecydowanie największą zaletą oprogramowania dedykowanego, jak już wyżej zostało nadmienione, jest to, że oprogramowanie takie jest unikalne, jest bowiem stworzone specjalnie dla konkretnego, indywidualnego klienta. Sklep internetowy opierający się na oprogramowaniu dedykowanym wyróżnia się wśród innych, ma dokładnie wszystko to, czego jego właściciel sobie życzy.

Oprogramowanie to ma jednak także i swoje wady. Podstawową z nich jest fakt, że oprogramowania dedykowanego nie można aktualizować. Nie można tego zrobić, bowiem oprogramowanie dedykowane jest niepodobne do żadnego innego, tak więc dostępne dla innych oprogramowań najnowsze rozwiązania zwyczajnie nie będą pasować do dedykowanego. Kolejnym problemem jest kwestia wsparcia technicznego. Jest to problem, bo takiego wsparcia nie otrzymamy po zakupie oprogramowania. Jeżeli oprogramowanie zacznie szwankować, jedyną osobą, która będzie w stanie pomóc, będzie osoba, która stworzyła je. To zaś oznacza, że będziemy od tej jednej osoby zależni. Trzeba liczyć się z tym, że w przypadku jakichkolwiek zmian, będziemy zmuszeni za nie odpowiednio zapłacić. Zanim więc zdecydujemy się na którąkolwiek z dostępnych propozycji oprogramowań, warto sprawę bardzo dokładnie przemyśleć.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 985

E-mail: kontakt@galeriawitryn.pl

ul. Krucza 50, Warszawa

Poradnik dla kupujących i sprzedających w Internecie! Dowiedz się, na co należy uważać podczas wirtualnych zakupów oraz poznaj tajniki sprzedaży w sieci. Zapraszamy!

http://www.gebuko.ro/

Sklep żeglarski

pozycjonowanie Bochnia

jak założyć sklep internetowy

Specjalista ds. SEO Przemysław Bednarz